Czy staniki do karmienia mogą być ładne?

Nie jest tajemnicą, że Twoje piersi przechodzą wiele zmian na wszystkich etapach ciąży – i zmiany te trwają przez cały okres karmienia piersią. Nie tylko to, ale karmienie dziecka oznacza, że będziesz potrzebować łatwego dostępu do swoich piersi. Niestety, Twoje zwykłe biustonosze prawdopodobnie nie będą w stanie Ci tego zapewnić. W tym miejscu pojawiają się staniki do karmienia: są one specjalnie zaprojektowane po to, aby karmienie piersią było wygodniejsze dla matki i dziecka.

 

Biustonosze do karmienia: jak działają?

Główną zaletą biustonoszy do karmienia jest to, że umożliwiają dyskretne karmienie piersią. Dzieje się tak, ponieważ ich miseczki zawierają klapki, które można łatwo otwierać i zamykać, dzięki czemu dziecko może być karmione bez konieczności zdejmowania stanika.  Biustonosze te zawierają również wewnętrzne nosidełko, które utrzymuje pasek na ramieniu w miejscu, gdy składasz miseczkę i zaczynasz karmić piersią. Niektóre biustonosze do karmienia zawierają wyjmowane wkładki wyściełające, które mogą być pomocne, jeśli martwisz się wyciekami.

 

Staniki do karmienia a znalezienie odpowiedniego stylu

Najlepsze jest to, że biustonosze do karmienia są dostępne w różnych stylach, od miękkich miseczek i fiszbin po biustonosze typu „push-up”, czy sportowe. Oznacza to, że na pewno znajdziesz biustonosz do karmienia (lub trzy), który pasuje do Twojego stylu życia. Nie musisz nawet rezygnować ze swojego stylu, ponieważ wiele biustonoszy do karmienia ma koronkowe miseczki, kokardki i inne kobiece detale. Staniki dla karmiących mam nie są oczywiście dla każdej kobiety – to kwestia osobistych preferencji.

Sprawdź na stronie: https://www.brarevolution.com/