Szkolenia z zamówień publicznych

Pexels / Pixabay

W celu prowadzenia działalności zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami oraz przepisami bardzo dobrze sprawdzają się szkolenia z zakresu zamówień publicznych oraz prawa telekomunikacyjnego. Ich dużym atutem jest to, że są dopasowywane nie tylko do potrzeb klientów ale również specyfiki ich działalności. Dzięki temu otrzymują wiedzę dostosowaną do ich potrzeb oraz charakteru branży, w której się znajdują. Na szkoleniu dowiadują się nie tylko o tym jak udzielać wszelkich zamówień publicznych ale również jak się o nie ubiegać. Otrzymują kompleksową wiedzę do tego, aby prawidłowo prowadzić działalność.

Szkolenia publiczne mogą dotyczyć zarówno nowelizacji w ustawie o prawie zamówień publicznych ale również i w ustawie o prawie telekomunikacyjnym. W zależności od specyfiki danego przedsiębiorstwa na szkoleniu zostają omówione zmiany jak zostały wprowadzone w jednej z tych ustaw. Zazwyczaj wymaga to zrobienia przeglądu dotychczas obowiązujących cenników, regulaminów czy też wzorów umów i dokonaniu na nich ewentualnych zmian tak aby były w pełni zgodne z wprowadzonymi zmianami.

Szkolenia prowadzone są przez specjalistów z danej dziedziny, więc mamy pewność, że przekazywane nam informacje są rzetelne i w pełni zgodne z obowiązującym prawem. Ułatwia nam to prowadzenie działalności oraz chroni przed negatywnymi skutkami nieprzestrzegania zasad. W zależności od stopnia znajomości przepisów szkolenie może dotyczyć jedynie najnowszych zmian w prawie ale może obejmować również zagadnienia z całego zakresu zamówień publicznych

http://www.pierog.pl/szkolenia/szkolenia-zamowienia-publiczne.html